Fauna Park - Horní Lipová

V obci Horní Lipová je v nově provozu menší zoologická zahrada se soukromým chovem zvířat, která potěší nejednoho malého i velkého návštěvníka. Naleznete zde cizokrajná zvířata jako je například puma, klokan, mýval nebo tygr. Z domácích druhů zde chovají lišky, veverky, srny nebo černá labuť. Nechybí ani milé surikaty, černý krkavec a různé druhy exotických papoušků, kteří samovolně poletují již na začátku obce a mohou Vás tak mile překvapit. Součástí parku je bar s občerstvením, dětský koutek a penzion. Faunapark je bezbariérový a vhodný i pro rodiče s kočárky, starší lidi i tělesně postižené.

http://www.faunapark-ops.cz

Novinky

SVATOMARTINSKÉ HUSÍ HODY

Přijďte ochutnat Svatomartinskou husu a letošní mladé víno. Nechte skloubit chuť vína a husího masa v příjemném prostředí penzionu Aurum. Neváhejte a co nejdříve si rezervujte místo: tel. číslo: 605 554 554, e-mail: info@penzion-aurum.cz

Aktuality | 16. 10. 2019

Postavíme pro Vás nové chatky

V budoucnu bychom chtěli rozšířit náš areál o 2 (možná 3) nové chatky. Je v plánu také rozšíření restaurace a vybudování wellness přímo v našem areálu penzionu Aurum. Máte se tedy na co těšit.

Aktuality | 05. 06. 2019

Všechny aktuality

Guestbook

Všechny příspěvky