Ubytování v penzionu v Jeseníkách

Penzion Karlov/Malá Morávka v Jeseníkách

Horský penzion Aurum v Jeseníkách s luxusními apartmány, samostatnými chatkami astylovou restaurací najdete v malebné obci Karlov pod Pradědem/Malá Morávka v samotnémsrdci Hrubého Jeseníku. Poloha ubytování v penzionu je pouhých 6 km od vrcholku Pradědu. Náš čtyřhvězdičkový penzion v Jeseníkách se nalézá v těsné blízkosti nástupní stanice sjezdovky Myšák, která je zároveň vstupní branou lyžařského střediska SKI Arény Karlov/Malá Morávka. Penzion je rovněž strategické místo pro pěší a cykloturistiku v srdci Hrubého Jeseníku.


Penzion Aurum nabízí ubytování v Jeseníkách

Ubytovací kapacity penzionu Aurum v Karlově/Malé Morávce v Jeseníckách obsahují, jaksamostatně vybavené chatky, ideální pro rodiny s dětmi nebo spřátelené páry, tak luxusní apartmány s nadstandardním vybavením, vhodné pro náročnější klientelu, toužící poklidném ubytování v Jeseníkách.


Rezervace

Novinky

Postavíme pro Vás nové chatky

V budoucnu bychom chtěli rozšířit áš areál o 2 (možná 3) nové chatky. Je v plánu také rozšíření restaurace a vybudování wellness přímo v našem areálu penzionu Aurum. Máte se tedy na co těšit.

Aktuality | 05. 06. 2019

Červnové grilování

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos vás nemůžeme ochudit o grilování. Větší "grilovačku" plánujeme na 15. června. Sledujte naší Facebookovou stránku a nic vám neunikne.

Aktuality | 07. 05. 2019

Všechny aktuality

Guestbook

Všechny příspěvky