Zimní dovolená

Přijeďte k nám na zimní dovolenou v Jeseníkách

Rádi byste strávili aktivní zimní dovolenou v Jeseníkách a zatím jste si nevybrali tu správnou lokalitu? My vám můžeme doporučit známé lyžařské středisko Karlov pod Pradědem, které se nalézá v těsné blízkosti obce Malá Morávka v samotném srdci Jeseníků. Nabízíme Vámútulné ubytování se stylovou restaurací v Jeseníkách v našem horském penzionu Aurum nebo v přilehlých chatkách, které jsou umístěny přímo na dolním konci Ski Arény Karlov. Samozřejmostí je bezplatné parkování v areálu penzionu.

Ski Aréna Karlov nabízí i letos skvělé podmínky pro lyžování v Jeseníkách pro celou rodinu i jednotlivce. Na 1 skipas máte k dispozici v Karlově pod Pradědem / Malá Morávka 12 km propojených sjezdovek různých obtížností. 

  • Modrá sjezdovka pro rodiny a začátečníky
  • Červená sjezdovka pro sportovce
  • Černá sjezdovka pro závodníky
  • Čtyři sedačkové lanovky a další vleky garantují rychlou přepravu
  • 900 parkovacích míst zdarma
  • Doprava zdarma na svah minibusem či velkým skibusem
  • Největší noční lyžování v Jeseníkách

Hned po probuzení můžete vyrazit s kamarády či s celou rodinou na zasněžovanou sjezdovku Myšák, aniž byste se museli přemísťovat ke vzdálenému vleku a čekat dlouhé fronty. Lyžařský vlek začíná totiž přímo u penzionu Aurum. Půjčovna lyží i lyžařská škola jsou taktéž k dispozici na místě. Zde můžete strávit celý den na lyžích nebo na snowboardu na nejdelší sjezdovce karlovského údolí a kochat se jízdou na přilehlém svahu s výhledem na nedaleké vrcholky Pradědu a Hrubého Jeseníku. A pro ty, kterým by to ještě nestačilo, je k dispozici noční lyžování, půjčovna dětských skútrů nebo snowtubing. Lepší zimní dovolenou v Jeseníkách si můžete jen stěží představit.

Pokud budete mít chuť proběhnout se na běžkách, není problém. Můžete vyrazit hned po snídani po prošlápnutých běžkařských trasách, které vedou přímo od penzionu Aurum. Vydat se můžete třeba na známou chatu Ovčárna, až na samotný vrcholek Pradědu nebo na opačnou stranu přes Jelenku a Břidličnou horu na Jelení Studánku. Za horšího počasí pak můžete pro změnu odpočinkově navštívit blízké lázně Karlova Studánka. Po návratu Vás bude čekat vydatná večeře z naší kuchyně a pohodlný spánek v penzionu či v chatce.

Budeme rádi, když na zimní dovolenou v Jeseníkách budete vzpomínat v dobrém a opět se k nám vrátíte. Budeme rádi, když nás doporučíte vašim přátelům a známým, kteří mají rádi zimní sporty a chtějí si užít zimních radovánek. Velmi rádi vás v penzionu Aurum přivítáme a uděláme všechno pro vaše pohodlí i plné žaludky. Stačí nám napsat či zatelefonovat a my se o vás postaráme.

Sjezdovky Karlov / Malá Morávka

Celková délka: 2 450 m, převýšení: 160 m, zasněžování ANO

FAMILY: 1 100 m modrá lanovka
Pod lesem: 200 m modrá poma
Myšáček: 50 m modrá lanový vlek
FIS: 650 m  červená lanovka
Rukáv: 700 m  červená lanovka

Online kamery Ski Areálu Karlov

Novinky

Hledáme kolegu / kolegyni do týmu

Nabízíme pozice pro pokojskou, servírku / číšníka nebo pomocnou sílu do kuchyně.

Aktuality | 02. 10. 2023

Nabízíme pobytové balíčky!

Nově nabízíme také pobytové balíčky. Užijte si exkluzivní pobyt v atraktivním termínu s polopenzí a dalšími výhodami.

Aktuality | 01. 09. 2022

Všechny aktuality

Kniha návštěv

Všechny příspěvky