Karlova Studánka

Karlova Studánka je nejznámější lázeňská obec v Jeseníkách a se svými 226 stálými obyvateli leží v nadmořské výšce 800 m n. m. v okrese Bruntál. Proslulé lázně založil v roce 1780 nejmladší syn Marie Terezie Maxmilián II. – František. Lázně jsou známé svým jedinečných horským klimatem a výbornou minerální vodou. Jsou ideální pro léčbu onemocnění dýchacích cest. 

Léčí se zde také onkologické nemoci, vysoký krevní tlak nebo onemocnění cév a doprovodné onemocnění pohybového ústrojí. Lázně Karlova Studánka poskytují kvalitní lázeňskou péči s širokou paletou regeneračních a léčebných procedur využívajících přírodní léčivé zdroje, masáže, lymfodrenáže a nové rehabilitační metody.

Na dosah je i nejvyšší hora Jeseníků - Praděd. Karlova Studánka je tedy ideálním nástupním místem na tuto vysokohorskou túru. Je zároveň výchozím bodem k nejatraktivnějším naučným stezkám Hrubého Jeseníku jako jsou trasy vedoucí do divokého kaňonu Bílé Opavy, na křižovatku horských tras Hvězdu, nebo na horskou chatu Ovčárna.

GPS: 50.0730958N, 17.3068544E 

http://www.kstudanka.cz

Novinky

Dárkový poukaz

Pobyt v penzionu Aurum můžete darovat prostřednictvím dárkového poukazu. Dárkový poukaz našeho penzionu je vhodný, pokud chcete darovat dovolenou nebo příjemně strávený prodloužený víkend. Ať už se jedná o dárek k narozeninám, k výročí, nebo bude použit jako vánoční dárkový poukaz. Dárkový poukaz vystavujeme na požadovanou částku, nebo na počet nocí pro požadovaný počet osob Dárkový poukaz se vždy vystavuje na konkrétní jméno (nebo jména). Termín pobytu není nutné znát předem, termín si může vybrat obdarovaný po obdržení poukazu. Dárkové poukazy jsou platné až po jejich uhrazení. Dárkový poukaz se platí převodem Dárkový poukaz je vhodný i jako dárek, který vyřizujete na poslední chvíli – zaslané .pdf si můžete vytisknou i na domácí tiskárně

Aktuality | 19. 12. 2019

SVATOMARTINSKÉ HUSÍ HODY

Přijďte ochutnat Svatomartinskou husu a letošní mladé víno. Nechte skloubit chuť vína a husího masa v příjemném prostředí penzionu Aurum. Neváhejte a co nejdříve si rezervujte místo: tel. číslo: 605 554 554, e-mail: info@penzion-aurum.cz

Aktuality | 16. 10. 2019

Všechny aktuality

Guestbook

Všechny příspěvky