Rejvíz

Rejvíz + Mechové jezírko + Lurdská jeskyně

Nejkouzelnější perlou Jeseníků a nejvýše posazenou horskou osadou v celých Jeseníkách (772 m n. m.) je Rejvíz. Se svou specificky pohádkovou lidovou architekturou, nedalekým rašelinovým Mechovým jezírkem a nedávno objevenou Lurdskou jeskyní je Rejvíz zřejmě nejznámějším turisticky navštěvovaným místem celého regionu, kde si můžete v klidu odpočinout v nejrozsáhlejším lesním komplexu na jesenické náhorní plošině a dopřát si vytoužené pohody na čistém horském vzduchu.

V osadě Rejvíz naleznete několik vyhlášených restaurací jako Restauraci Rejvíz s dřevořezbami štamgastů na opěradlech stoliček nebo Eko-farmu Orlí Vrch, kde si velkou část potravin jako vejce, sýry, masné výrobky nebo pečivo, produkují sami. Ty zde můžete také ochutnat. Chovají zde koně, ovce, kozy, slepice, divoká a domácí prasata a dokonce i pštrosa. Zde je i jediná možnost kempováni ve stanech v širokém okolí.

GPS: 50.2296911N, 17.3067208E 

http://rejviz.info

Novinky

SVATOMARTINSKÉ HUSÍ HODY

Přijďte ochutnat Svatomartinskou husu a letošní mladé víno. Nechte skloubit chuť vína a husího masa v příjemném prostředí penzionu Aurum. Neváhejte a co nejdříve si rezervujte místo: tel. číslo: 605 554 554, e-mail: info@penzion-aurum.cz

Aktuality | 16. 10. 2019

Postavíme pro Vás nové chatky

V budoucnu bychom chtěli rozšířit náš areál o 2 (možná 3) nové chatky. Je v plánu také rozšíření restaurace a vybudování wellness přímo v našem areálu penzionu Aurum. Máte se tedy na co těšit.

Aktuality | 05. 06. 2019

Všechny aktuality

Guestbook

Všechny příspěvky